• PRÍPRAVA POSEDENIA S LAVIČKAMI

• 11.07.2017 13:25
      • Ešte koncom júna sme so žiakmi začali pripravovať budúce posedenie s lavičkami. Najskôr sme vytýčili a vyznačili plochu posedenia a potom spolu s vyučujúcimi na hodinách techniky a tiež dobrovoľne popoludní začali pracovať na odstránení vrchnej vrstvy ornice.
      • Priestor na posedenie s lavičkami bude totiž vysypaný štrkom. Na tomto sme si riadne popracovali - asi všetky ročníky druhého stupňa, najviac sa však narobili chlapci z 9.B a obzvlásť 6.B.

Po výkope sme spoločne vyznačili a začali kopať jamy pre osadenie nôh lavičiek. Ťažko povedať, či bola väčšia drina kopať alebo vymeriavať :-) V každom prípade, veľmi nám pomáhal aj pán školník, areál školy sa totiž nachádza na zbúranisku starých domov, ktoré boli zrovnané so zemou a len zavezené hlinou. Kopanie je tu veľmi ťažké. O to pevnejšie snáď budú držať lavičky...