Navigácia

Úspechy 2017/18

ŠPORTOVÉ

MINICOOL VOLEJBAL - krajské kolo

V semifinálnom kole, turnaji Západoslovenského kraja, získalo družstvo našich chlapcov v zložení Adrián Kováčik, Samuel Urban (VII.A), Patrik Martikáň, Marek Vrábel (VI.B), Lukáš Sapák a Viliam Crkoň (V.B) 1.miesto.

MALÝ FUTBAL - regionálne kolo

Družstvo mladších žiakov získalo 2.miesto.

Družstvo starších žiačok získalo 2.miesto.

MALÝ FUTBAL - okresné kolo

Družstvo mladších žiakov v zložení Pobežal (V.A), Crkoň, Vavrík, Sapák (V.B), Papučiar, Vrábel (VI.B), Kováčik, Urban (VII.A), Kutnár (VII.A) získalo 1.miesto.

Družstvo starších žiačok získalo tiež 1.miesto.

GYMNASTICKÝ ŠTVORBOJ - krajské kolo

Družstvo žiačok v zložení Hanicová (VII.B), Novacká (VIII.B), Halušková (IX.A), Očšatková, Zvonková (IX.B) získalo 2.miesto.

MINIFUTBAL - okresné kolo

Najmladší žiaci a žiačky získali 2.miesto.

GYMNASTICKÝ ŠTVORBOJ - regionálne kolo

V kategórii A - chlapci získali naše družstvo 2.miesto.

V kategórii B - chlapci získali 2.miesto.

V kategórii C - dievčatá získali 1.miesto.

Fotogaléria:

MIDI COOL VOLLEY

Družstvo našich získalo 1.miesto

GYMNASTICKÝ ŠTVORBOJ - okresné kolo

V kategórii A získali chlapci 1.miesto a dievčatá 2.miesto.

V kategórii B získali chlapci 1.miesto a dievčatá 2.miesto.

Fotogalériu si môžete pozrieť tu:

FLORBAL - krajské kolo

Družstvo chlapcov 8.-9.ročníka získalo 3.miesto.

Družstvo dievčat 8.-9.ročníka získalo 3.miesto.

ZLÍNSKY VORVAŇ - medzinárodná súťaž

Družstvo našich žiakov v zložení Jakub Brindza, Dominik Kováč (IV.A), Sofia Bodjanová, Tereza Srogončíková (VI.A), Natália Čviriková (VII.B) a Michal Mynář (VIII.B) získalo 3.miesto.

VYBÍJANÁ - okresné kolo

Družstvo dievčat 5.-7.ročníka získalo v okresnom kole 3.miesto.

Družstvo dievčat 5.-7.ročníka získalo v predkole 2.miesto.

Družstvo našich najmladších žiakov vybojovalo 3.miesto.

FLORBAL - regionálne kolo

Družstvo žiakov v zložení Patrik Andrisík, Július Bubela, Dominik Hajas, Boris Kuráň, Maximilián Moravanský, Miroslav Papán, Patrik Šmigura, Maximilián  Virga (IX.A) aJakub Veteška(VIII.A) získali 1.miesto.

Družstvo žiačok v zložení Sandra Halušková (V.A),Sofia Bodjanová (VI.A), Natália Čviriková (VII.B), Timea Jakubíková, Daniela Bučková (VIII.B), Denisa Gažová, Sandra Valachová (IX.A),  Patrícia Jurštáková, Dominika Kvasňáková (IX.B) tiež získalo 1.miesto.

BEDMINTON - okresné kolo

Chlapci Matej Plevák (VII.B) a Maximilián Barták (IX.B) získali 2. miesto.
Dievčatá Ivana Pleváková (VII.B) a Romana Comová (IX.B) vybojovali 3.miesto.


  CEZPOĽNÝ BEH - okresné kolo

Družstvo chlapcov získalo 3.miesto v zložení: Dominik Hajas, Július Bubela (IX.A).

Školu reprezentovalo aj družstvo dievčat v zložení Sarah Oščatková (IX.B), Romana Halušková (IX.A), Daniela Bučková (VIII.B).

Fotogaléria