Biela - modrá - červená

Dňa 22.10.(pon) sa na našej škole uskutoční tematicky zameraný deň, kedy si pripomenieme 100 rokov od prvého spoločného štátu Čechov a Slovákov. Zároveň to bude Deň školských knižníc. A čo nás čaká?

Celý deň sa ponesie v znamení československej / slovenskej trikolóry, preto majú prísť žiaci oblečení v bielej, modrej alebo červenej (stačí tričko, mikina) podľa pokynov triedneho učiteľa. Budeme mať aktivity zamerané na poznávanie spoločnej histórie, osobností, znakov a symbolov. Niektorí sa zamerajú na retro vecičky, iní vyslovene na obdobie prvej republiky. Ďalší navštívia knižnice a kníhkupectvo, a na záver sa spolu odfotíme. Už sa všetci na tento deň tešíme!

• Úspechy 2018/19
    12. 10. 2018

Aktualizovali sme modul Úspechy 2018/19 - dňa 12.10. sa uskutočnilo okresné kolo v bedmintone, kde naši chlapci a dievčatá vybojovali striebro a bronz. Srdečne blahoželáme!

Hokejové výsledky

Ako hrajú naši hokejisti vo svojich klubových súťažiach? (10.10.2018)

5.kolo Kadeti: Púchov - Levice 3:4, aktuálne na 4. mieste

7.kolo 8.HT Púchov - Martin 5:1, zatiaľ v tabuľke 3.miesto

7.HT Púchov - Martin 6:1, tabuľku vedú Púchovčania

6.HT Martin - Púchov. 4:4

5.HT Martin - Púchov. 3:2

Veríme, že sa bude dariť aj v ďalších kolách!

• Dejepisná exkurzia 5.ročník

Do galérie Dejepisná exkurzia 5.ročník boli pridané fotografie.

• Školský klub detí

Do galérie Školský klub detí boli pridané fotografie.

Milí rodičia a priatelia školy,

ďakujem všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na ďalšom zveľaďovaní našej školy a prispeli k tomu, že v piatok  28.9. sme svojpomocne natreli stĺpy na spojovacích chodbách.

Ešte raz veľké ĎAKUJEM!

Riaditeľka ZŠ PaedDr.Miroslava Lapšová

• OP Ľudské zdroje
    21. 9. 2018

Aktualizovali sme modul OP Ľudské zdroje - od augusta tohto roku sa aj naša škola zapojila do projektu IT Akadémia.

ZBERY

Na našej škole prebieha celoročne zber hliníkových plechoviek, batérií a plastových uzáverov. Žiaci ich odovzdávajú do určených nádob a prípadne na určené miesta (všetky triedy boli informované). Ich počet nahlasujú triednemu učiteľovi alebo na to určenému žiakovi triedy. Plastové uzávery - treba nahlasovať hmotnosť!

Do 16.11. prebieha zber starých nefunkčných mobilných telefónov. Prosíme odovzdávať bez SIM a pamäťovej karty. V prípade, že ho ešte spustíte, vymažte všetky informácie! Mobil odovzdávajte bez batérie (osobitný zber aj nádoba).

Zber papiera bude ešte len vyhlásený a bude sa zbierať len v tomto čase!

• Detský jarmok

Do galérie Detský jarmok boli pridané fotografie.

• Školská jedáleň
    4. 7. 2018

Aktualizovali sme modul Školská jedáleň

Od 1.9.2018 sa upravujú ceny stravných jednotiek nasledovne:

obedy roč. 1.-4.:   1,16 Eur/1 obed   (+ 2 € mesačná réžia)

obedy roč. 5.-9.:   1,22 Eur/1 obed   (+ 2 € mesačná réžia)

materská škola:    1,34 Eur/1 deň     (+ 2 € mesačná réžia)

• VIDEO O NAŠEJ ŠKOLE