• Tretiaci v Habakukoch

Do galérie Tretiaci v Habakukoch boli pridané fotografie.

• Deň matiek v 5.A

bol už síce dávnejšie, ale bola by škoda neukázať pekný program piatakov aj ostatným:

• Jún v ŠKD

Do galérie Jún v ŠKD boli pridané fotografie.

• 15. 6. 2018

V dňoch 13.-14.6.prebehlo celoslovenské kolo Biologickej olympiády kategória E. V odbornosti botanika získala Emília Blahová (IX.B) vynikajúce 1.miesto! Srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov!

Aktualizovali sme modul Úspechy 2017/18

• 15. 6. 2018

Aktualizovali sme modul Napísali o nás: Romana Halušková (IX.A) bola ocenená ako talent Trenčianskeho kraja. Srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov!

• 12. 6. 2018 Dňa 11.6.2018 sa vybraní žiaci našej školy a pani učiteľkami Gergelovou a Jancíkovou zúčastnili exkurzie na ekofarmu pestujúcu bylinky. Exkurziu usporiadalo CVČ Včielka v rámci programu Ekologicky v odpadovom hospodárstve Mesta Púchov.
  • 12. 6. 2018 Volám sa Anna, som Nemka a mám 18 rokov. Skončila som školu tento rok som robila Európsku dobrovoľnícku službu v Slovensko. Jedna časť mojej práca bola učiť na Komenského škole v Púchove.
  • Beh olympijského dňa

Do galérie Beh olympijského dňa boli pridané fotografie.

• 5. 6. 2018

Aktualizovali sme modul Úspechy 2017/18 - výsledky Matematický klokan

• Horskí záchranári MDD

Svoj sviatočný deň deti v našej škole oslávili rôznymi aktivitami. Druháci si užili veľa zábavy pred neďalekým Mestským úradom, tretiaci zasa na Energetických dňoch v závode Continental.

Dopoludnia k nám prišla aj vzácna návšteva - dvaja horskí záchranári z HZS Malá Fatra, ktorí nám porozprávali o svojej práci, pripomenuli zásady bezpečného pohybu v horách a na záver nám predviedli aj zlaňovanie " zraneného ".

Galéria Horskí záchranári MDD

• Zábavné popoludnie MDD

Ďakujeme Rodičovskému združeniu našej školy, ktoré spolu s vedením školy pripravilo pri príležitosti MDD Zábavné popoludnie, ktoré sa naozaj vydarilo, pretože spolupracovalo aj počasie .

Dúfame, že deti so svojimi rodičmi strávili pekné chvíle a okrem sladkostí si odniesli aj pekné zážitky.

Veľké poďakovanie patrí všetkým " dospelákom " aj deťom, ktorí pomáhali počas celého podujatia!

Galéria: Zábavné popoludnie MDD

• 2.B: Web stránka: Program o pôde 2.B

Do galérie 2.B: Web stránka: Program o pôde 2.B boli pridané fotografie.

• 2.A: Web stránka: Druháci

Do galérie 2.A: Web stránka: Druháci boli pridané fotografie z ekoprogramu o pôde.

• Program o pôde

Našich druhákov navštívila "teta Gabika" Támová z Púchovského ekocentra v CVČ Včielka, ktorá zaujímavými aktivitami rozšírila ich poznatky o prírode a o tom, že pôda nie je na jedno použitie. Fotogaléria: Program o pôde

• 10. 5. 2018

Dňa 9.5.2018 sme sa my, žiaci 9. ročníka, zúčastnili na besede s milou a múdrou spisovateľkou, pani Emíliou Šipulovou. Bývalá pani učiteľka, ktorá kedysi učila aj na našej škole, bola ochotná prísť a porozprávať nám príbeh svojho nie veľmi ľahkého života, ktorý spísala aj do 4 zaujímavých kníh.

• 9. 5. 2018

Aktualizovali sme modul Úspechy 2017/18 - v krajskom kole Biologickej olympiády, kategória E - botanika získali Emília Blahová (IX.B) 1.miesto a Natália Novotná (IX.B) 3.miesto. Srdečne blahoželáme a Milke budeme všetci pevne držať palce na celoslovenskom kole v júni!

• VIDEO O NAŠEJ ŠKOLE

• PROSÍME RODIČOV O KONTROLU VŠÍ

Prosíme všetkých rodičov, aby pravidelne kontrolovali výskyt vší u svojich ratolestí! Pri ich výskyte je nutné izolovať dieťa od kolektívu. Návrat do školského prostredia je možný len po úplnom vyčistení!

Ďakujeme za spoluprácu.

• ADOPTOVALI SME SURIKATY

Vďaka iniciatíve našich štvrtákov sa uskutočnila zbierka, vďaka ktorej naša škola adoptovala na 1 rok surikaty vlnkavé v ZOO Bojnice. Vyzbieraný príspevok poslúži na zlepšenie podmienok ich chovu. Všetkým dobrým ľuďom ďakuje naša škola a samozrejme naši sponzorovanci!

ADOPTOVALI SME SURIKATY - Obrázok 1