• 19. 4. 2018

Aktualizovali sme modul Školský klub detí

• 19. 4. 2018
    Dňa 16.4. sa uskutočnilo v DK Púchov predstavenie pre školy "Totálny nezmysel", s ktorým pricestovali herci z Rožňavy. Prinášame Vám postrehy a komentáre našich siedmakov:
  • Veľkí učia malých

Do galérie Veľkí učia malých boli pridané fotografie.

• Voda v krajine

V dňoch 12.-13.4. sa v CVČ a potom v priestoroch našej školy uskutočnil program s lektorkami programu o vode v prírodných záhradách. Prežili sme dva pekné dni plné najmä zaujímavých inšpirácií do školských záhrad. Program sa uskutočnil v rámci projektu Ekologicky v odpadovom hospodárstve Mesta Púchov. Galéria: Voda v krajine

• Adopcia surikát

Dievčatá, ktoré iniciovali adopciu surikát, boli pozvané na peknú akciu do ZOO Bojnice: Adopcia surikát

• 17. 4. 2018

Aktualizovali sme modul Komáčik

• 17. 4. 2018 Dnes sme odštartovali super aktivitu.  My, veľkí deviataci sme učili našich malých  kamarátov – prváčikov, a tak sme mali možnosť zažiť navzájom takúto netradičnú vyučovaciu  hodinu.
  • Gymnastky

Do galérie Gymnastika boli pridané fotografie.

• ZBER PAPIERA

zviazané balíky papiera už môžete opäť nosiť a zachraňovať tak naše lesy! Do 15.5.

• VIDEO O NAŠEJ ŠKOLE

• Zo zápisu budúcich prvákov

Do galérie Zo zápisu budúcich prvákov boli pridané fotografie.

• Marec v ŠKD

Do galérie Marec v ŠKD boli pridané fotografie.

• Veľkonočné tvorivé dielne

22. a 23. marca nás navštívili predškoláci z Požiarnej ulice, aby si spolu s našimi prvákmi vyrobili krásnych veľkonočných zajačikov. Ešte predtým, ako sa pustili do práce, sa s pani učiteľkami Božokovou a Závodnou naučili krátku básničku. Potom sa už spoločne kreslilo, strihalo, lepilo a ak niečo nezvládali malé prstíky, pomohli zručnejší deviataci alebo pani asistentky.

Púchovskí predškoláci k nám chodia pravidelne, dobre poznajú priestory školy. Spoločný čas nám ubehol veľmi rýchlo, a tak sme po krátkom " bundičkovom a čiapkovom " kvíze ( hádaj, čia som...) kývali usmiatym škôlkarom a fúzatým zajacom.

• 7. 3. 2018

Aktualizovali sme modul Darujte 2% z dane - prehľad o použití doterajších takto získaných prostriedkov + tlačivo

• PROSÍME RODIČOV O KONTROLU VŠÍ

Prosíme všetkých rodičov, aby pravidelne kontrolovali výskyt vší u svojich ratolestí! Pri ich výskyte je nutné izolovať dieťa od kolektívu. Návrat do školského prostredia je možný len po úplnom vyčistení!

Ďakujeme za spoluprácu.

• ADOPTOVALI SME SURIKATY

Vďaka iniciatíve našich štvrtákov sa uskutočnila zbierka, vďaka ktorej naša škola adoptovala na 1 rok surikaty vlnkavé v ZOO Bojnice. Vyzbieraný príspevok poslúži na zlepšenie podmienok ich chovu. Všetkým dobrým ľuďom ďakuje naša škola a samozrejme naši sponzorovanci!

ADOPTOVALI SME SURIKATY - Obrázok 1