17. 1. 2019

Aktualizovali sme modul Úspechy 2018/19 - v okresnom kole olympiády v anglickom jazyku získali Tomáš Gubicza (IX.A) a Tobiáš Pekar (VI.B) obaja 1.miesto vo svojej kategórii. Srdečne blahoželáme a budeme držať palce v ďalšom kole!

• Január v ŠKD

Do galérie Január v ŠKD boli pridané fotografie.

• December v ŠKD

Posledný mesiac v roku patrí Vianociam a bolo ich cítiť aj v školskom klube. Všetky oddelenia si deti krásne vyzdobili svojimi výrobkami a potom už usilovne nacvičovali program na spoločnú Vianočnú besiedku. Peknými pesničkami všetkých prítomných potešili aj deti z krúžku Spievame po anglicky, ktoré sa spolu so svojou lektorkou Caroline postarali o veselý začiatok tejto slávnosti.

Ďakujeme pani vychovávateľkám, Caroline a všetkým deťom za pekný umelecký zážitok.

• Predškoláci na Medovom dni

Do galérie Predškoláci na Medovom dni boli pridané fotografie - Počas Medového dňa nás navštívili predškoláci z okolitých materských škôl. Poprezerali si výrobu rôznych vianočných ozdôb a dekorácií, ochutnali medovníčky a spolu s našimi prvákmi si vyrobili "zasnežené" vianočné gule.

• Medový deň v škole

Do galérie Medový deň v škole boli pridané fotografie.

19. 12. 2018

Aktualizovali sme modul Úspechy 2018/19 - školské kolo Pytagoriády

• Zverejňovanie
    16. 12. 2018

Aktualizovali sme modul Zverejňovanie - zmluva DISIG 2018

14. 12. 2018

Aktualizovali sme modul Úspechy 2018/19 - výsledky školského kola v prednese slovenskej povesti Šaliansky Maťko.

• Vianočný stromček v meste

Aj tento rok sa naša škola zapojila do súťaže O najkrajší vianočný stromček Púchova, ktorú pravidelne v tomto predvianočnom čase organizuje Púchovská kultúra pre všetky základné školy.

Komisia výtvarníkov vyhodnotila ako najoriginálnejší stromček práve ten náš!

Tohtoročná rozprávková téma prebudila šikovnosť a tvorivosť detí na kreatívnych krúžkoch, ktoré pod vedením Mgr. Gergelovej, Mgr. Jancíkovej a Mgr. Hajskej,  vyrobili veľmi pekné a netradičné vianočné ozdoby.

Všetkým patrí naša veľká vďaka!

Expedícia Fenomény sveta

je aktivita, ktorá je súčasťou vzdelávacieho projektu, do ktorého sa v tomto školskom roku zapájame prvýkrát. Je zameraný na podporu vyučovania geografie, ale aj ostatných prírodných vied. S pomocou rodiča sa zaregistrujte a od 26.10.2018 hrajte o skutočnú expedíciu k nórskym fjordom!

Viac info: https://www.fenomenysveta.sk/expedicie

• Školská jedáleň
    4. 7. 2018

Aktualizovali sme modul Školská jedáleň