Navigácia

• To, čo žiaci ešte počas školy pripravovali, v tomto týždni za dve popoludnia desatoro párov šikovných rúk dohotovilo - a posedenie s lavičkami už je!
    14.07.2017 20:07 | viac »
  • Ešte koncom júna sme so žiakmi začali pripravovať budúce posedenie s lavičkami. Najskôr sme vytýčili a vyznačili plochu posedenia a potom spolu s vyučujúcimi na hodinách techniky a tiež dobrovoľne popoludní začali pracovať na odstránení vrchnej vrstvy ornice.
    11.07.2017 13:25 | viac »
  • V júni sme spolu so žiakmi a pánom Pekarom z OZ Klub Magnólia založili bylinkovú záhradku v areáli školy. A na záver školského roka sme sa s ňou pekne rozlúčili :-)
    11.07.2017 09:52 | viac »
  • V areáli našej školy sa stále niečo deje, niečo pribúda. Len minulý týždeň sme už úplne dokončili stavbu a vysadenie veľkej bylinkovej špirály - teda nielen bylinkovej. Vysadili sme tam aj jahody a rôznu zeleninu. A keďže sa o všetko pravidelne staráme, záhradka sa krásne zelená...
    11.07.2017 09:52 | viac »
  • V areáli školy bol v minulosti vysadený sumach pálkový. Je to dekoratívna drevina, s pomerne pravidelnou dáždnikovitou korunou a s efektným sfarbením listov na jeseň. Dekoratívne sú aj jej výrazné tmavočervené plody, ktoré ostávajú na konároch veľmi dlho. Ale. Je to invázny duh.
    26.05.2017 10:28 | viac »
  • V rámci projektu „Školská záhrada, v ktorej to žije“, ktorý sa realizuje prostredníctvom grantového programu Trenčianskeho samosprávneho kraja „Zelené oči“, sa bude v areáli našej školy upravovať plocha so zeleňou. Zelené plochy v školskom areáli pravidelne upravujú žiaci s vyučujúcimi a pánom školníkom na hodinách Techniky a Sveta práce. Ale niektoré úpravy vyžadujú viac času i práce.
    26.05.2017 10:11 | viac »
  • Koncom leta a na jeseň minulého roka dostala naša škola nový šat - vymenili sa okná, prebehlo zateplenie a dostala obnovenú a modernejšiu farebnú fasádu. Na túto zmenu plynule nadviazala úprava interiéru a exteriéru školy.
    26.05.2017 10:26 | viac »