• Beseda s pani Šipulovou

• 10.05.2018 08:12
      • Dňa 9.5.2018 sme sa my, žiaci 9. ročníka, zúčastnili na besede s milou a múdrou spisovateľkou, pani Emíliou Šipulovou. Bývalá pani učiteľka, ktorá kedysi učila aj na našej škole, bola ochotná prísť a porozprávať nám príbeh svojho nie veľmi ľahkého života, ktorý spísala aj do 4 zaujímavých kníh.
      • Všetci sme sa pozorne započúvali do šťastných aj smutných spomienok z detstva i dospelosti. Opäť sme získali nové poznatky o období holokaustu, ktoré v učebnici dejepisu rozhodne nenájdeme. Veľmi si vážime, že pani Šipulová bola odhodlaná rozprávať nám aj o tých najsmutnejších okamihoch a že nám nimi predala dôležité posolstvo. Sme veľmi vďační, že sme mohli byť súčasťou tejto, pre nás i našich učiteľov, prínosnej besedy a určite u nás privítame s radosťou pani Šipulovú zas.

Fotogalériu nájdete v ľavom menu: TRIEDY / 9.B