• Divadlo očami siedmakov

• 19.04.2018 20:24
      • Dňa 16.4. sa uskutočnilo v DK Púchov predstavenie pre školy "Totálny nezmysel", s ktorým pricestovali herci z Rožňavy. Prinášame Vám postrehy a komentáre našich siedmakov:
      • „Mne sa predstavenie celkom páčilo, až na to, že som sa zo začiatku nudila. Ale keď to potom vyvrcholilo, tak to bolo zábavné.“

„Páčilo sa mi, že traja herci vedeli zahrať toľko postáv. Dokázali sa vysporiadať s malým množstvom rekvizít.“

„Predstavenie bolo zábavné, zaujímavé a originálne. Myslím, že by to bolo lepšie, keby tam hralo viac osôb.“

„Bolo tam veľa vecí zo života.“

„Na divadelnom predstavení sa mi páčili scénky so psom. Nepáčilo sa mi, keď tam hovorili po anglicky.“

„Škoda že boli iba traja herci, aj rekvizity mohli byť lepšie. Dávam 6,5 z 10.“

„Páčilo sa mi, že to bolo vtipné, že to hrali traja herci a že tam bola aj angličtina.“

„Mohli použiť aj viac tej angličtiny, aby sa žiaci pritom aj vzdelávali. Určite sa budem tešiť aj na ich ďalšie predstavenie.“

„Páčilo sa mi: dobrá komédia, dobrí herci, veľa postáv. Nepáčilo sa mi: mohlo byť viac hercov, než len traja.“

„Páčil sa mi prejav hercov, dej príbehu a že tam bolo trocha tej angličtiny. Ale bolo tam málo hercov, stále sa prezliekali...“

„Páčili sa mi hlasy, ktoré herci napodobovali. A aj všetky smiešne scénky.“

„Príbeh bol celkom dobrý, ale nepáčil sa mi koniec. A páčila sa mi strieborná krava.“

„Super bola káva, auto z kufrov, obchod so spodnou bielizňou a tiež keď zahrali hudbu z budúcnosti...“

„Dosť fajné to bolo na konci. Bolo tam veľa čierneho humoru.“

„Herci dobre imitovali niektoré postavy. Zaujímavé bolo aj to, keď šli do publika a rozprávali sa s ľuďmi.“

„Nepáčilo sa mi, že herci ešte neboli dobre zohratí. Inak to bolo zaujímavé, vtipné a pre žiakov výstižné predstavenie.“

„Bolo zaujímavé, že traja herci dokázali zahrať veľa postáv. No podľa mňa tam mali veľa rekvizít, ktoré možno ani neboli potrebné. Nepáčilo sa mi aj to, že hra sa často zamotávala a už tam toho bolo priveľa.“

„Nepáčilo sa mi, že rozprávali po anglicky. Niektorí ľudia nemusia rozumieť.“

„Príbeh bol dosť zamotaný, niekedy som nechápal, o čo ide.“

„Páčil sa mi humor. Neporozumela som pointe príbehu. Chýbalo vhodné stupňovanie deja a poriadny záver.“

„Bolo to vtipné, zaujímavé, až bláznivé.“